Bizi takip edin
|
EN

İşletme Fakültesi

Etkinliklerimiz

Üniversiteden mezun olmadan Excel'i öğrenmenin ve Excel’i iyi bilmenin iş hayatında büyük avantajlar sağlayacağının farkında olan öğrencilerimizden gelen talepler üzerine İEÜ İşletme Fakültesi Öğrenci Konseyinde bulunan İşletme Fakültesi Temsilcisi Derya ÇİÇEK ile Fakülte bünyesindeki tüm bölüm temsilcilerinin fakülteye sunduğu talepler doğrusunda 16-24 Ağustos 2021 tarihleri arasında EKOSEM iş birliği ile İşletmeciler İçin Excel Eğitimi çevrim içi olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleşmiştir.

Eğitim kapsamında, öğrencilerin Excel ortamında tablolar ile pratik yapma ve Excel ortamındaki işlevleri uygulama becerilerinin geliştirilmesine olanak sağlanmıştır. Bu bağlamda, Ekonomi, Finans, Lojistik ve İşletmeciliğin tüm alanlarında öğrencilerin ihtiyaçları olan yetkinliklere sahip olabilmeleri için Excel ortamında iş hayatını kolaylaştıracak yöntemler ve uygulama örnekleri öğrencilere aktarılmıştır.

İşletmeciler için Excel Eğitimi’nin sertifika töreni 09 Eylül 2021 Perşembe günü saat 13.00’da çevrim içi olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleşmiştir. Sertifika töreni İEÜ İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Burcu GÜNERİ ÇANGARLI ve İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Berna AYDOĞAN'ın açılış konuşmaları ile başlamıştır. Ardından eğitime başarıyla tamamlayan adaylara sertifikaları verilmiştir. İş hayatı ile ilgili kendilerini daha çok geliştirmek isteyen öğrenciler de gerçekleşecek yeni eğitimleri merakla beklediklerini iletmişlerdir.

SOSYAL MEDYA

Bir-İz Dergisi

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.