Bizi takip edin
|
EN

İşletme Fakültesi

İş Birliği

2019-2020 öğretim yılı Bahar dönemi itibariyle BA 495/ITF 440 - Uygulamalı İşletmecilik/UTF Becerilerini Geliştirme dersi kapsamında öğrencilerimize İZTO, Ege İhracatçı Birlikleri, Hugo Boss, İnci Holding, Dr. Oetker, Adres Gezgini, Delphi, KFC Gıda gibi işbirliği yaptığımız firmalarda uygulamalı staj imkanı sağlanmaktadır. 2020-2021 akademik yılı güz dönemi itibariyle de tüm fakülteye açılan bu ders ile işbirliği yaptığımız şirket sayısı artacaktır.

 

Uluslararası İş Birlikleri

ACCA - Muhasebe ve Denetim programımız Temmuz 2015 yılından itibaren İngiltere kökenli ve dünyanın en eski ve önemli meslek örgütlerinden olan ACCA (Association of Chartered Certified Accountants – Fermanlı Ruhsatlı Muhasebeciler Birliği) tarafından akredite edilmiştir. Öğrencilerimiz ACCA tarafından verilen meslek sınavlarından dünyada bir eğitim kurumunun alabileceği maksimum muafiyet hakkına sahiptir ve mezuniyet sonrası 14 sınav yerine yalnızca 8 sınava girerek dünyanın her ülkesinde mali müşavirlik yapmaya hak kazanmaktadırlar.

 

IBSEN NETWORK - 21-22 Kasım 2019 tarihlerinde üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda; ana teması "Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik " olarak belirlenen etkinlik kapsamında düzenlenen atölye ve toplantılarda mevcut akademik ortaklıklar üzerinde geliştirme gereken konuların neler olacağı tartışıldı. Ayrıca, konuk üniversite temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen Global Eğitim Fuarı aracılığıyla öğrencilerimiz IBSEN üye üniversitelerindeki yurtdışı eğitim olanakları ve burslar hakkında bilgi aldılar.

SOSYAL MEDYA

Bir-İz Dergisi

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.