Bizi takip edin
|
EN

İşletme Fakültesi

İşletme Fakültesi Öğrenci Konseyi

 

İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Fakültesi Temsilciliği fakülte öğrencilerinin oyları ile seçilip; fakülte bünyesindeki tüm öğrencilerin yasal temsilcileridir. Öğrencilerin sesi olarak gücümüzü arkadaşlarımızdan alıp hem üniversitemize hem de fakültemize değer katmak için çalışıyoruz.

İşletme Fakültesi öğrenci temsilcileri olarak en temel görevimiz, arkadaşlarımızın sorunlarını en hızlı ve etkili yoldan üniversite yönetimine ve gerekli birimlere ileterek onların üniversite yaşamları boyunca rahat bir öğrenim görmelerini sağlamaktır. Üniversitemizde arkadaşlarımızın yararı için olacak yeniliklerin gerçekleşmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Şüphesiz ki hepimiz birbirinden farklıyız, fakat söz konusu ortak değerlerimiz olduğu zaman hepimiz tek bir amaç etrafında toplanırız. Fakültemizin “Gelecekte insanlara daha iyi bir hayat sağlamak için Türkiye ve Dünya’nın ihtiyaç duyduğu liderleri yetiştirmek” olan vizyonu doğrultusunda arkadaşlarımızın bu yolculuktan en donanımlı şekilde çıkmaları için her gün yeni etkinlikler ve projeler yapmayı planlıyoruz.

Bizlere her konuda destek olan başta İşletme Fakültesi dekanlığına ve İzmir Ekonomi Üniversitesi ailesinin diğer üyelerine teşekkür ederiz.

Her türlü öneri ve şikayetlerinizi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz.

Hep birlikte sağlık, başarı ve mutlulukla dolu bir yıl geçirmemiz dileğiyle.

 

İşletme Fakültesi Öğrenci Temsilcisi

Derya ÇİÇEK

E-mail: derya.cicek@std.ieu.edu.tr

Muhasebe ve Denetim Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda fakültemizde bulunan Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümünde çift anadal yapmaktayım. Üniversitemiz bünyesinde bulunan İEÜ Kariyer Kulübünün başkanlık görevini yürütmekteyim. Bunun yanı sıra, Öğrenci Konseyi’nde İşletme Fakültesinin ve Muhasebe ve Denetim bölümünün temsilciğini yapmakta ve Öğrenci Konseyi Denetleme Kurulu üyesi olarak da görev almaktayım. Tüm bu görevleri yürütmedeki amacım; hem bölümümdeki hem de fakültemdeki arkadaşlarımın sesi olarak üniversitemize ve fakültemize değer katmaktır.

 

Aleyna KARABUL

E-mail: aleyna.karabul@std.ieu.edu.tr

Ekonomi Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nde Ekonomi bölümü temsilcisi ve Denetleme Kurulu üyesi olarak görev almaktayım. Öğrenci Konseyi’nde bulunmamın temel amacı arkadaşlarımın sorunlarını çözüme kavuşturmak, fikirlerini ve önerilerini özgürce duyurmaktır. Yenilikçi bir eğitim hayatı için çeşitli araştırma ve projelere birlikte imza atarak fakültemizi ve bölümümüzü bir adım öteye taşımak istiyorum.

Tolga OKLAY

E-mail: tolga.oklay@std.ieu.edu.tr

İşletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Öğrenci Konseyi’nde İşletme bölümü temsilcisi görevini yürütmekteyim. Öğrenci Konseyinde bulunma amacım okuldaki arkadaşlarımı temsil edebilmek ve sorunlarını kolayca çözebilmelerine yardımcı olmaktır.

Merter VARDAR

E-mail: merter.vardar@std.ieu.edu.tr

Lojistik Yönetimi 4. sınıf öğrencisiyim. 2019 yılından itibaren İEÜ Lojistik Kulübü Başkanı olarak görevime devam etmekteyim. İEÜ Öğrenci Konseyinde Denetleme Kurulu Başkanı ve Lojistik Yönetimi Bölüm Temsilcisi olarak görev almaktayım. Öğrenci konseyine katılma amacım bölüm içerisindeki arkadaşlarımın sesi olup sorunlarını ve isteklerini dile getirmek ve öğrenci kulüplerindeki deneyimlerimle konseye fayda sağlamaktır.

Ege YILMAZ

E-mail: ege.yilmaz@std.ieu.edu.tr

Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Öğrenci Konseyi’nde Uluslararası Ticaret ve Finansman bölüm temsilcisi ve Denetleme Kurulu üyesiyim. Öğrenci Konseyine katılma sebebim gerek bölüm içi gerekse bölüm dışındaki arkadaşlarımı iyi bir şekilde temsil edebilmek ve karşılaştıkları sorunları çözüme ulaştırabilmektir.

SOSYAL MEDYA

Bir-İz Dergisi

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.